Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4


запам'ятати

 


Фестиваль інновацій
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія


Наші досягнення

Призери ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

2015-2016 навчальний рік

 

 

П.І.Б. призера

Клас

Предмет

Місце

Вчитель

1

Левицький Павло

11-А

Історія

І

Сікарьова О.І.

2

Мальцев Микола

9-А

Фізика

І

Кравченко Л.О.

3

Кирилюк Людмила

9-А

Астрономія

І

Кравченко Л.О.

4

Мальцев Микола

9-А

Хімія

ІІ

Дацко Н.Г.

5

Посєдова Аніта

6-Б

Математика

ІІ

Лукіних Л.М.

6

Пєвнєва Альона

10-А

Історія

ІІ

Сікарьова О.І.

7

Понізова Катерина

8-А

Українська мова

ІІ

Звегінцева О.Д.

8

Левицький Павло

11-А

Право

ІІІ

Сікарьова О.І.

9

Повар Максим

9-А

Технічна праця

ІІІ

Кошляк Ю.В.

10

Карпенко Віктор

10-А

Технічна праця

ІІІ

Кошляк Ю.В.

11

Голубєва Єва

7-А

Фізика

ІІІ

Кравченко Л.О.

12

Понізова Катерина

8-А

Математика

ІІІ

Кравченко Н.П.

13

Мальцев Максим

9-А

Математика

ІІІ

Лукіних Л.М.

14

Понізова Катерина

8-А

Історія

ІІІ

Сікарьова О.І.

15

Сенченко Марія

10-А

Хімія

ІІІ

Дацко Н.Г.

 

Переможці міських конкурсів з базових дисциплін

 

2015-2016 навчальний рік

 

 

 

П.І.Б. призера

Клас

Предмет

Місце

Вчитель

1

Понізова Катерина

8-А

Конкурс ім. П.Яцика

І

Звегінцева О.Д.

2

Теслєва Тетяна

11-А

Конкурс ім. Т.Г.Шевченка

ІІ

Раковська Н.М.

3

Посєдова Аніта

6-Б

Конкурс ім. П.Яцика

ІІ

Раковська Н.М.

4

Теслєва Тетяна

11-А

Конкурс ім. П.Яцика

ІІ

Раковська Н.М.

5

Сенченко Марія

10-А

Конкурс ім. П.Яцика

ІІІ

Раковська Н.М.

6

Фесенко Катерина

8-А

«Знай, люби і бережи»

ІІІ

Хамаза А.М.

7

Гюльвердієва Сабіна

9-А

«Знай, люби і бережи»

ІІІ

Хамаза А.М.

8

Турбініна Ольга

6-Б

Конкурс ім. Т.Г.Шевченка

ІІІ

Раковська Н.М.

 

 

Рейтинг найсильніших учнів школи

 

1.  Понізова Катерина – 8-А клас (10,8 б.)

2.  Послєдова Аніта – 6-Б клас ( 10,75 б.)

3.  Кульчицький Ілля – 4-А клас ( 10,6 б.)

4.  Бірюк Діляра – 11-А клас ( 10,4 б.)

5.  Цьова Валерія – 9-А клас ( 10,39 б.)

6.  Тиха Єлизавета – 5-Б клас (10,3 б.)

7.  Листопад Світлана – 4-А клас (10,1 б.)

 

8.  Полторацький Сергій – 6-Б клас ( 10 б.)